Stromboli is het vijfde boek van Saskia Noort dat is verfilmd. Afgelopen week – tijdens de première in Koninklijk Theater Tuschinski – werd Nederlands best verkopende thrillerauteur door burgemeester Femke Halsema geëerd met een lintje. De auteur draagt haar onderscheiding op aan ‘alle vrouwen die moeten vechten voor hun bestaan en voor wie ze zijn.’ Wij mogen 3×2 vrijkaarten weggeven voor Stromboli + 3 door Saskia Noort gesigneerde romans.
Het verhaal

Honderdduizenden lezers genieten wekelijks van de column van het schrijversechtpaar Sara Zomer en Karel van Bohemen, waarin ze ogenschijnlijk openhartig verslag doen van hun gezinsleven. Maar achter de façade van hun bohemienbestaan ettert al jaren een dagelijks leven vol afgunst, wrok en zelfs geweld.
Na de zoveelste fysieke ‘uitschieter’ van haar man, besluit Sara definitief door te zetten en haar gezin te verlaten. Dit wordt haar niet in dank afgenomen en in plaats van begrip, oogst ze misprijzen en raakt ze geïsoleerd. Ze besluit letterlijk afstand te nemen en boekt een retraite op het idyllische Italiaanse vulkaaneiland Stromboli. Onder leiding van een wereldvermaarde goeroe probeert ze in een bont gezelschap weer tot zichzelf te komen. Maar wat een frisse start had moeten worden, mondt al snel uit in een afdaling naar de diepste krochten van haar verleden.
Trailer Stromboli

Win met Zin
Wij mogen 3×2 kaarten voor deze verfilming weggeven + 3 door Saskia Noort gesigneerde boeken. Kans maken op deze geweldige prijs? Deel in de comments met wie en waarom jij Stromboli wilt zien én welke van de vier andere verfilmingen jouw absolute favoriet is!
Meer Saskia Noort op het witte doek!
Stromboli is het vijfde boek van Nederlands best verkopende thrillerauteur Saskia Noort dat wordt verfilmd en draait vanaf vandaag in de bioscoop. Andere boeken van Saskia die werden verfilmd zijn:
Terug naar de kust
De alleenstaande Maria Vos (Linda de Mol) wordt door een onbekende met de dood bedreigd. Zij vlucht met haar kinderen naar haar voormalige ouderlijk huis, waar ze onderduikt bij haar oudere zus Ans (Ariane Schluter). Terwijl het winterse verblijf in de villa aan zee Maria confronteert met traumatische jeugdherinneringen en haar omgeving meer en meer aan haar geestelijke gezondheid begint te twijfelen, komt haar belager steeds dichterbij.
De eetclub
De Eetclub draait om het leven van Karen en Michel, beiden dertigers. Het stel verhuist samen met hun dochtertje naar een luxe villawijk. Karen sluit al snel vriendschap met een aantal vrouwen van de ‘eetclub’ en hun echtgenoten. Wanneer Evert ‘zelfmoord’ pleegt, komen de onderlinge relaties onder druk te staan. Karen ontdekt dat de vrouwen en hun echtgenoten geheimen voor haar en elkaar hebben.
De Verbouwing
De spannende film vertelt het verhaal van plastisch chirurg Tessa van Asselt (Tjitske Reidinga). Zij is eigenaresse van een privékliniek en bezig met het opbouwen van een glansrijke carrière. Wanneer de verbouwing van haar huis, geleid door haar man Rogier (Mark Rietman), dreigt uit te lopen op een regelrechte ramp, haar huwelijk begint te wankelen en er ook zakelijke problemen ontstaan, begint haar zo perfect opgebouwde wereld langzaam in te storten. Dan krijgt ze echter hulp uit onverwachte hoek; een vroegere schoolvriend, de charmante Johan (Peter Blok). Hij belooft dat hij al haar problemen zal oplossen…
Nieuwe buren
In de 10-delige dramaserie Nieuwe Buren kopen Peter en diens – middels een zaaddonor- zwangere vriendin Eva een nieuwbouwhuis in ‘De Zonnewijk’ buiten de stad. Als hun dochtertje te vroeg wordt geboren, komt zij te overlijden. Noodgedwongen trekken ze toch in het nieuwe huis. Verder dan ooit van elkaar verwijderd. Dan ontmoeten ze de nieuwe buren: sportinstructrice Rebecca en politieagent Steef.
Graag waag ik een poging………….
Dat lijkt me ook wel lekker naar een zonnig eiland even helemaal niets. Maar dan niet zo veel pech als op Stromboli. Ik ben heel benieuwd naar deze film. Eindelijk weer een goede Nederlandse film.
Veel zin in een bioscoop bezoek met mijn peetdochter. Dit daar zij de film de eetclub erg leuk vond.
Erg zin in, ook omdat het geen thriller is en omdat het gaat over een ingrijpende gebeurtenis. Benieuwd hoe dat zo goed verfilmd is.
Oh ja: de verfilming van De Verbouwing vond ik erg goed!
Deze film zou ik dolgraag willen zien met mijn best vriendin; zij is groot fan van Elise Schaap! Aangezien ik groot fan van Saskia Noort ben, wil ik deze film ook voor geen goud missen, met als klap op de vuurpijl het boek mèt handtekening van mijn favoriete schrijfster! Woehoe!
Nieuwe buren lijkt me heel mooi op film.
mooie actie ik ga graag met mijn schoonzus
Heerlijk samen met mijn zus naar deze film, wij lezen altijd graag de boeken van Saskia Noort! En Elise Schaap speelt altijd zo goed!
De hele familie verslind mevr Noort haar boeken en we zullen zeker als heel gezin naar de film gaan
Toffe film, waarmee ik mijn vrouw graag verras. Zij is groot fan van Saskia Noort. De eetclub is een geweldige film.
Hallo, ik zou graag met een vriendin gaan. Ik heb het verhaal gelezen en was erdoor geraakt
Ik ben zo benieuwd om Elise Schaap eens in een heel andere rol te zien !
Met een filmvriendin.
Terug naar de kust.
Boek wil ik graag lezen, gaat daarna ws naar een minibieb.
Prachtig!
Wat een leuke actie! Ik ga met mijn zus, want wij hebben dezelfde smaak in films. Deze gaan we vast ook weer heel goed vinden en De Verbouwing vonden we een toppertje.
Mijn moeder leest graag boeken, ik kijk graag boeken…ideale combinatie om samen met mijn moeder te gaan mochten wij winnen.
Ik zou graag met mijn man naar de film Stromboli willen gaan. Waarom, omdat ik graag beleef hoe de retraite en de afdaling naar de diepste krochten van het verleden van Sara op het idyllische Italiaanse vulkaaneiland gaan. Ik ben erg benieuwd hoe Elise Schaap deze rol neerzet.
Nieuwe buren is mijn favoriete verfilming.
.. oeps .. ik vergat zojuist te vermelden dat ik ” De Eetclub ” ook een gave verfilming vond..
Nu maar afwachten..
.. ben fan van zowel de schrijfster Saskia.. als de actrice Elise.. zou graag in de bioscoop beleven hoe dit verhaal zich afspeelt..
Hangend op de bank met de regen buiten, lijkt mij n ideaal moment om mee te dingen naar kaartjes voor deze bijzondere film in een warm vakantieland.
Zeker weer een voltreffer . Keer op keer weet ze in haar boeken de lezer voor zich te winnen en nu dit keer op het witte doek. Enorm benieuwd naar deze film !
Ik zou graag met mijn dochter naar de film Stromboli gaan. Een paar jaar geleden waren wij op Sicilie en de werkende vulkaan de Etna vond ik indrukwekkend ! Op Sicilie heb ik het boek Stromboli gelezen, dat vond ik wel passend.
De verfilming van de Verbouwing heeft mij van begin tot eind geboeid, vanwege de opbouwende beklemming en spanning !
Ik wil graag samen met mijn zus naar Stromboli, omdat ik De eetclub ook heb gezien en die erg goed vond.
Ik lees graag de boeken van Saskia Noort, ik ben heel benieuwd naar de film, zou dezexgraag willen zien, lijk mij erg leuk
Saskia Noort heb ik een keer in het echt ontmoet. Een heel bijzondere vrouw met een prachtig schrijverstalent.
De film ‘ Terug naar de kust’ is mijn absolute favoriet. Wat een beklemmend gevoel om te ervaren dat je niemand meer kan en durft te vertrouwen!!
Ik kijk uit naar deze nieuwe film.
De Verbouwing vond ik ook super. Zowel mijn moeder als ikzelf lezen de boeken graag en gaan dus ook graag samen naar deze verfilmingen! 🙂
Gaaf! Ik zou naar deze film gaan met mijn beste vriendin want wij lezen allebei de boeken van Saskia Noort ook heel graag. De beste andere verfilming vond ik Terug naar de kust. De spanning in het boek kwam mooi tot uiting op het scherm
Mijn schoonzus had haar boekenkast opgeruimd en gaf mij alle boeken van Saskia Noort. Ik heb ze allemaal verslonden. Vanaf dat moment wacht ik nu een nieuw boek van haar af, maar nu is er een film. Ik denk dat ik die ook ga verslinden….
Zou leuk zijn met Wilma, mijn andere favoriet was toch echt wel Nieuwe Buren
Deze film zou ik graag gaan zien met mijn vriendinnetje! Nieuwe Buren vond ik heerlijk om naar te kijken!
Met mijn dochter wil ik graag naar deze film zien. We hebben allebei het boek gelezen. Hey boek leesy lekker weg. En ik heb het boekje in de kast staan, kan mijn dochter mooi het gesigneerde exemplaar weer een keer lezen.
Ik zou heel graag samen met mijn allerliefste dochter Manon er naar toe gaan. Wij zijn altijd heel benieuwd of de film net zo goed is als het boek
Met mijn moeder, boekverfilming van een geweldige schrijfster kan alleen maar een fantastische film opleveren
Alle boeken van Saskia Noort gelezen. Het maakt mij nieuwsgierig naar de film. Dus ik loot graag mee
Het hele verhaal maakt mij nieuwsgierig naar de film. Dus ik loot graag mee
Geweldige schrijfster Saskia Noort! Het boek heb ik gelezen en ben benieuwd naar de film.
Erg benieuwd naar de film
De eetclub is mijn favoriete boek
De eetclub is mijn favoriet
Wil met mijn lief naar de bioscoop
Erg benieuwd naar de film
Vergeten: Terug naar de kust is één van mijn favorieten.
Heel graag maak ik er een gezellig uitje van met mijn man.
Samen gezellig naar deze film, ja heel graag.
Ik wil Stromboli graag gaan zien met mijn partner, omdat ik de boeken van Saskia Noort er goed vind. Mijn favoriete verfilming is die van De eetclub.
Grote fan van zowel Saskia Noort als Elise Schaap!
Ik zou deze film heel graag met mijn dochter gaan zien.
Moeilijk kiezen uit de andere verfilmingen, lichte voorkeur voor Nieuwe Buren.
Doe graag mee! Als ik win ga ik met mijn moeder (80). Zij is dol op mooie films en ‘k weet 100% zeker dat dit verhaal haar enorm aanspreekt!
Ik loot graag mee want het verhaal spreekt me erg aan. De diepte in gaan. Durven kijken n je verleden. Soms komen er dingen boven die je niet meer wist of verdrongen hebt om te overleven of onbewust. Ik weet er alles van. En dan speelt het verhaal zich ook nog af in het mooie Italië! Ik heb terug n de kust gezien, wat een intrigerend verhaal en heel spannend! Eerst het boek lezen en dan de film zien kan heel verrassend zijn. Ik zou hier graag met mijn vriendin naartoe willen. We zien elkaar niet veel en dit is een leuk uitje! Ik ga duimen!
Deze leuke winactie deed mij denken aan een oude hobby; een boek lezen en de verfilming bekijken. Sommigen vinden dit niets, maar ik vind het leuk om te ontdekken of mijn verbeelding matcht met de film. Door drukte was ik mijn oude hobby een beetje vergeten. En ik zou het leuk vinden om het via deze weg weer op te pakken.
Ik zou graag naar deze film gaan met mijn man en we vonden Terug naar de kust erg leuk.
Deze leuke winactie herinnerde mij aan een oude hobby; boeken lezen en de verfilming bekijken. Sommige mensen vinden dit niets, maar ik vind het leuk om te kijken of mijn verbeelding past bij de verfilming. Het geeft extra verdieping, vind ik. En ik kan mij (meestal) vrij makkelijk overgeven aan als het toch een beetje anders is dan ik had verwacht. Door drukte heb ik deze hobby al langere tijd niet uitgevoerd en was het zelfs een beetje vergeten dat ik dit zo leuk vond.
Ik zou graag met mijn man naar deze verfilming gaan. Wij vonden Terug naar de kust erg leuk.
het boek vond ik spannend en goed, het eiland prachtig. ik ben zeer benieuwd naar de verfilming!
Wauw, ik loot graag mee! Ik zou samen met mijn beste vriendin naar deze film gaan, want we gaan om de paar weken naar de bioscoop en als er dan een goede Nederlandstalige film draait, dan gaan we daar naartoe. Van de verfilmingen is Nieuwe Buren mijn favoriet, want dat was echt heel spannend!
Nieuwe buren is absoluut mijn favoriet. Ben erg benieuwd naar de film. Boek was iig erg goed dus ben benieuwd
Ik zou graag met een vriendin gaan, altijd gezellig! De boeken van Saskia Noort bevallen ons wel en deze film willen we graag zien. Elise Schaap is ook altijd goed, ben beniuewd!
Al de verfilmingen van Saskia Noort zijn goed maar Nieuwe Buren is het leukst. Vooral omdat het uitgebreid is naar meerder series.
Wat zou ik daar graag naar toe gaan samen met mijn man We lezen alle boeken van Saskia Noort en zijn zonder meer super fan
Ik zou graag met mijn man naar deze prachtige film willen gaan. De eetclub is fantastisch
De eetclub is echt een topfilm, heb ik nu al 8x gezien en krijg er geen genoeg van. Hopelijk heb ik dit ook bij de nieuwe verfilming. Zou graag met m’n vriendin Ro willen gaan. Ze heeft het verhaal van de film redelijk 1-op-1 ook meegemaakt helaas…
Met mijn vriend omdat we samen naar Stromboli zouden gaan maar deze reis door ziekte niet door kon gaan.
Ik wil met mijn vriendin naar deze film, omdat we het erg leuk vinden om Nederlandse films in de bioscoop te bekijken. Mijn favoriet is De eetclub.
Mooie actie! Ik zou graag met mijn dochter gaan want wij zijn allebei fan van Elise Schaap en dit lijkt me een perfect moeder-dochter-uitje. We hebben Terug naar de kust ook samen gezien en dat was echt een topper!
Ik wil gaan met mijn buurvrouw omdat wij de boeken van Saskia samen lezen.
Saskia Noort is eén van mijn favoriete (thriller-)schrijfsters en Elise Schaap is natuurlijk altijd een geweldige keuze!
Serie ‘nieuwe buren’ is mijn favoriet.
Ik wil graag met mijn dochter naar de film. Mijn favoriet terug naar de kust tot op het einde van het boek zit je op het puntje van je stoel. Toen ik een weekend weg was naar Bergen toen we fietsten door de duinen riep ik naar mijn man daar dat lijkt wel het huis van terug naar de kust !! Hij keek mij aan en riep waar heb jij het weer over ? Eh laat maar schat laat maar iemand wie nooit een boek leest begrijpt dat niet !!
Ik ga graag met mijn zus naar de film. Nieuwe buren is mijn favoriet.
Elise Schaap….alle films met haar wil ik graag zien. En het boek zal nog gedetailleerder zijn. Nieuwe Buren…..geweldige film! Ik loot heel graag mee, voor mijzelf 🙂
Nieuwe Buren, echt van gesmuld! Ik zou hier graag met mijn moeder heen willen.
Ik ga graag samen met mijn moeder naar deze film, samen lezen we graag de boeken van saskia Noort, leuk om een gesigneerd boek van haar in de boekenkast te hebben!
Loot graag mee voor het boek want ik ben een groot fan van Saskia Noort haar thrillers. Van de verfilmingen is “Terug naar de kust” mijn favoriet.
Deze film is er een die ik het liefst ga zien met mijn dochter. Zij (en ook ikzelf) is een grote fan van Saskia Noort en heeft al haar boeken gelezen. En het te winnen gesigneerde boek is natuurlijk de kers op de taart! Dus ik hoop een van de winnaars te zijn en haar straks te kunnen verrassen!
Ik zou graag naar deze film willen gaan met mijn dochter, samen genieten van een fijne avond met een mooie film, zoals we ook genoten hebben van “De Eetclub”!
Met een vriendin naar de verfilming van dit boek Stromboli. Saskia Noort op het witte doek.
Een belevenis om samen kennis mee te maken. Kijk er naar uit.
Ik ga vaak met een vriendin naar de film. Dus mocht ik de gelukkige zijn , dan met haar.
Heb alle boeken gelezen. Film de eetclub heb ik gezien. Ben benieuwd naar de nieuwe film.
Saskia Noort een geweldige schrijfster. alle boeken al gelezen behalve Stromboli. Spannend, ontspannend en om over na te denken. Het lintje heeft ze welverdiend.
Gezellig om met mijn dochter naar de film te gaan.
Saskia Noort altijd geweldig, eerst lees ik hem dan gast hij door mijn bonusdochter, leuk om dezelfde boeken te lezen
Saskia Noort schrijft geweldig, ik waag een poging
Gezellig met mijn zus naar de film, meidenavond! De eetclub is mijn favoriete verfilming. Benieuwd naar deze nieuwste van Saskia Noort, gegarandeerd spannend!
Ben een grote fan van thrillers. Zou het heel fijn vinden om samen met dochter naar de film te gaan of om het boek te winnen
Terug naar de kust in mijn favoriet. Dat vindt zelfs mijn lief, die toch -volgens eigen zeggen- niet van “vrouwenfilms” houdt. Maar hij heeft de boeken ook verslonden, dus mag hij mee naar deze nieuwe film Stromboli als we kaartjes winnen.
Ben een grote fan van thrillers. Zou het heel fijn vinden om samen met mijn dochter naar de film te gaan of het boek winnen.
Mooie winactie, ik ben heel benieuwd naar het boek, en naar de film zou ik met mijn beste vriendin gaan.
De eetclub is mijn favoriet.
Allereerdt Ik doe mee Saskia Noort voor mij een inspirerende vrouw is en blijft door de wijze waarop anderen inspireert. Stromboli op het wensenlijstje staat en hoe te gek uitkomt op deze wijze moge winnen extra cadeautje. Daarnaast DeVerbouwing met spanming heb gelezen. En uitkijk naar de verfiming van Stromboli te gaan met een beste vriendin
Ben benieuwd naar de film, en het boek.
Saskia Noort altijd spannend en Elise is een geweldige actrice.
Serie ‘nieuwe buren’ was erg leuk en spannend.
Ik wil deze film zeker zien. De eetclub is mijn favoriete verfilming.
Graag zou ik met mijn beste vriendin Marscha naar Stromboli willen omdat we ook samen naar Terug naar de kust zijn geweest, een hele spannende thriller. Daarna ga je nooit meer ‘s nachts de duinen in!
Ik hou van de trillers van Saskia Noort ik heb ze allemaal
Een verfilming van deze triller lijkt me geweldig en Elise Schaap is een geweldige actrice
De film had niet echt goede recensies, dus zal het boek wel veel beter zijn. Dat maakt me nieuwsgierig en wil ik ‘Stromboli’ dus heel graag lezen.
Een geweldige schrijfster en persoonlijkheid daar wil je meer van weten. !!
Wat lijkt me dat fantastisch om het boek te winnen en dan ook nog naar de film te mogen. Ik neem mijn zoon dan mee, hij is half Siciliaans en we zullen het zo mooi vinden, de beelden van Stromboli …
Terug naar de kust was een bloedstollende film, en ik ga ervan uit dat dit verhaal van gelijk niveau wordt…
leuk, een film en een boek; Elise Schaap zorgt er vast voor dat de film heerlijk wordt om naar te kijken. van de “eetclub” heb ik ook erg genoten.
Op zoek naar meer in jezelf, wat valt er nog tot ontdekken. Heerlijke onderdompeling om samen met mijn dochter naar toe te gaan. Zij staat met haar 21 jaar aan het begin van de klim. Ik wil haar zelf de route laten vinden en lopen. En ik loop graag mee om haar ervaringen te observeren. Enne de verfilming Nieuwe buren (als serie) vond ik fantastisch: hoe dynamisch kan het leven zijn?
Leuk om samen met mijn dochter te gaan!
Saskia Noort en Elise Schaap! Twee namen die garant staan voor kwaliteit! Genieten zou dat zijn.
Ben dol op Nederlandse films heb de andere films ook gezien
Lijk me erg leuk om met mijn zusje deze film in de bioscoop te zien
Lida : Dolgraag! Of het boek of de kaartjes allebei bijzonder.
Ik zou hier graag met mijn moeder naar toe gaan, mits de bioscoop rolstoel toegankelijk is natuurlijk, anders met een goede vriend, het boek zou ik ook heel blij mee zijn, lekker lezen en zelf fantaseren hoe de plaatjes er uitzien.
Mijn favoriete film is de eetclub
Om samen met mijn dochter naar de film te gaan. Een beloning voor haar harde werken om na 7 jaar niet toekunnen lopen nu dankzij een neurostimulator haar eerste stapjes te zetten. Ze is groot fan van Saskia Noort en Nieuwe buren is tot nu tienjaarlijkse favoriet.
Ik heb nog weinig flims gezien, dus heb geen favoriet, maar in naam van Margreet ben ik benieuwd naar deze
Ik zou heel graag met mijn moeder naar deze film gaan. Lang heb ik niet echt een goede relatie met haar gehad. Nu ze 84 jaar is en mijn vader is overleden leren wij elkaar opnieuw kennen en daar worden we beiden heel erg blij van!
Vooral voor vrouwen lijkt mij dit een i
Deze film heel graag willen zien… en er van leren.
Ook het boek lijkt me geweldig en kunnen we dan na elkaar lezen en er over praten.
Ik ben er niet trots op maar al 3 x getrouwd en… 3 x gescheiden.
Hallo Zin. Mijn favoriet is ,Terug naar de kust.
Stromboli, wil ik graag zien , met een vriendin.
Vriendelijke groeten Brigit
Ik heb alle boeken van Saskia Noort geluisterd omdat ik zelf niet kan lezen. En daarom ook de films gezien. Het lijkt me geweldig om ook deze film te mogen zien. Samen met mijn maatje die mij altijd helpt in verband met mijn lees probleem. Die is voor mij voor onschatbare waarde en ik gun haar ook een avondje uit.
Wil ik heeeeeel graag zien! Samen met mijn filmvriendin!!!
Kom maar op! Heb voorstukje gezien en ben heel benieuwd!
Ik zou het liefst meedoen voor het gesigneerde boek Stomboli…… als dat mogelijk is. Boeken geven me de kans zelf een beeld te vormen en dat blijft toch een stukje magie voor mij.
Graag wil ik er heen met mijn vriendin .ze is zichzelf kwijt geraakt ook in haar relatie
Wil supergraag naar Stromboli.Heb gisteren Michiel van Erp over het maakproces van de verfilming gezien bij MAX…Wil mijn vriendin waar ik altijd mee naar films ga,ook nu meenemen! Nieuwe Buren vond ik een topper!!!
Lijkt me heerlijk om met twee vriendinnen naar deze film te gaan na een lastige ziekteperiode voor 2 van hen. Even weer gewoon uit met zijn drieën. Terug naar de kust was een goede film en nu verheug ik me op Elise Schaap
Ik vond ‘Terug naar de kust’ geweldig leuk om te lezen en te zien. Door de schrijfstijl en het goede verhaal maar ook doordat ik veel locaties of sferen in Bergen of Amsterdam herkende. Extra leuk. Ik wil graag met vriendin Jessika naar deze film.
Lijkt mij een geweldig boek en film!! Ik zou er graag naar toe willen gaan samen met mijn dochter. Top!
Mooie titel. Mooie actrice. Ik wil mooi wel naar de film met mijn mooie vriendin!
Ik lees alle boeken van Saskia Noort en ook alle andere verfilmingen gezien. Ik denk dat nieuwe buren daarvan favoriet is hoewel erg moeilijk kiezen. Vond ze allemaal goed. Ik hoop hier samen met mijn schoondochter naartoe gemogen die hier voor haar werk ook mee t emaken krijgt en ook fan is van de boeken.
Ben een groot fan van Saskia Noort, heb haar meeste boeken gelezen. Stromboli ken ik nog niet maar ik ben heel nieuwsgierig geworden na het zien van de trailer op tv. En wat gaaf dat Elise Schaap de hoofdrol speelt .
De Eetclub was super, dus Stromboli zal ongetwijfeld ook een geslaagde film zijn. Ik hoop dat ik dit met mijn beste vriendin mag gaan ontdekken.
Lijkt me een goede mooie film ,zou hem graag willen zien ,even heerlijk eruit ,
Alle boeken gelezen, ook Stromboli. Heerlijk ontspannen. De mooiste film kiezen vind ik moeilijk want ik vond ze allemaal mooi. Waarschijnlijk de Eetclub. Als ik win mag mijn vriendin Nelleke mee.
Wat super! Ik ben een grote fan van Elise Schaap en deze film plus boek is een geweldig cadeau!
December kan met deze prijs niet meer stuk!
Ik wil graag mijn vriendin verrassen met de film omdat zij voelt als een dochter en zo lieverd is. Wij zijn beide liefhebbers van trillers. Ik verheug mij op haar blije gezicht als ik win. Het boek hebben wij nog niet gelezen, dus kunnen we met een open mind de film zien.
De eetclub is tot nu toe mijn favoriet.
Ik wil graag met m’n zusje naar Stromboli en m’n favoriete verfilming was Terug naar de kust
Ik heb ze allemaal gelezen èn gezien..favorite film is ” terug naar de kust”.. zoo spannend en geloofwaadig..Ben benieuwd naar nieuw boek en film. Ik verras mn filmvriendin hiermee.
Ik zou graag samen met mijn zus Irene naar de film willen. We hebben alle boeken gelezen maar nog nooit een verfilming gezien dus dit lijkt ons super leuk!
Geweldig om dit te winnen!!
Goedemiddag,
als die-hard Saskia Noort fan laat ik me graag verrassen en ga ik heel erg graag met mijn vrouw naar de film “Stromboli”.
Alvast bedankt
Groeten
Rob
lijkt me heel erg leuk , zou er graag heen gaan
De genoemde vier films heb ik gezien en ‘De eetclub’ was tot nu toe mijn favoriet. Wellicht gaat ‘Stromboli’ dit overtreffen. Ik ben heel benieuwd! En mijn beste vriendin Mylène mag mee.
Strombolie; interessante en mooie film die ik graag wil zien.
Ik heb dit boek (Stomboli) nog niet gelezen en ben dus erg benieuwd naar de film, “nieuwe buren” vond ik heel erg mooi , ik zou graag met mijn vriendin naar de film gaan omdat ook zij de boeken heel graag leest.
Zou de film graag gaan zien met mijn dochter, omdat het belangrijk blijft dat we solidair met elkaar zijn!
Ik vond De Eetclub de leukste film.
Heb Stromboli tijdje geleden al gelezen…Zou de film graag met een vriendin gaan zien…
Terug naar de kust heb ik ook gelezen en de verfilming gezien. Heel spannend! Doe graag mee ad actie.
.. ik ben al heel lang fan van Saskia.
Ben benieuwd hoe zij de “moderne” worsteling van ontevreden vrouwen (therapie.. retraites.. praatgroepen.. ) benadert en omschrijft in haar boek Stromboli..
Het gaat van kwaad naar erger.. dat is vaak het geval bij onzekere types..
Ik ga graag in de bioscoop naar deze film kijken en dan met mijn schat -die ik inmiddels bijna 60 jaar ken- om te ontdekken dat onze manier van stormen (in relatie) overleven ook heeft gewerkt..
Het andere verfilmde “De Verbouwing” is een film die ik ook nog graag zou zien..
Ben benieuwd
Mijn favoriet is Terug naar de kust, prachtig! Stromboli heb ik al gelezen met veel plezier en ik kan niet wachten om de film te zien.
Graag neem ik mijn vriendin mee. Zij heeft mij na een zware operatie verzorgd en dit zou een verrassing en verwennerij voor haar zijn.
Lijkt me een leuke film om met mijn boekenclub naartoe te gaan!
Fantastische schrijfster! Las “Nieuwe buren” en “Terug naar de kust” beide boeken zeer aan te bevelen! Ben zeer benieuwd naar “Stomboli”. Nog niet gelezen, dus boek is zeer welkom.
Als mijn man niet mee wil naar de film heb ik altijd nog een dochter of kleindochter die wel mee wil. Maar met het winnen van het boek zou ik ook al heel blij zijn.
Als mijn man niet mee wil naar de film heb ik altijd nog een dochter of kleindochter die wel mee wil. Maar ook met het winnen van het boek ben ik ook al heel blij.
Heb het boek gelezen en ben nu reuze benieuwd naar de film!
Mijn favoriet blijft Terug naar de kust, geweldig!
Saskia Noort; altijd genieten van de spanning!!
Haar boeken zijn moeilijk weg te leggen. Ik lees ze het liefst in 1x uit. Ben erg benieuwd naar de film!!!
De boeken van Saskia Noort zijn zo sterk geschreven dat je wel door moet lezen. Ik ben heel benieuwd naar de film!
Ik zou graag met mijn buurvrouw naar de film Stromboli willen gaan. het lijkt me een indrukwekkende film over een sterke vrouw.
Nieuwe buren is mijn favoriete verfilming. Dat is zo’n spannend verhaal!
Wauw Elise Schaap in de hoofdrol, ik ga graag naar de film Stromboli.
Zou leuk zijn om met mijn schoondochter te gaan. Alle boeken zijn goed maar de verfilming van de Eetclub is mijn favoriet. Je kijkt wel met andere ogen naar onze eigen eetclub.
Met mijn zus Mony wil ik er naartoe, het wordt weer eens tijd voor een zussendag. Met een afsluiter Met een afsluiter naar deze film.
De eetclub was echt een topper! Maar ze zijn allemaal erg sterk en super goed.
Samen met mijn dochter heb ik alle verfilmingen van de boeken van Saskia Noort gezien en we zijn dan ook razend benieuwd naar de meeslepende film Stromboli!
Nieuwe buren is tot nu toe onze favoriet.
Saskia Noort is een van mijn favorieten, en zowel van haar films als van haar boeken kan ik intens genieten. dus wat jullie me ook willen schenken, ik zal altijd aan Saskia Noort blijven denken ,
bedankt!
O, wat zou ik deze graag zien met mijn vriendinnetje Arlène! We hebben maandag de 14e onze volgende ‘movie&dinner’ date en deze staat met stip op 1!
Ik zou heel graag met vriendin Heidi van Haastert hiernaartoe gaan. Ik ken de film ‘Terug naar de kust’ en is favoriet door de soort suspense en het onverwachte wat gebeurt. Nu ik de trailer van ‘De Verbouwing’ zie, wil ik die ook gaan kijken. Spannend allemaal!
Ik ben benieuwd, spannend
Hilarisch èn ontroerend boek. Ik ben benieuwd naar de verfilming en ding graag mee naar kaartjes!
Lijkt mij een prachtige film met een geweldige hoofdrolspeelster!
Erg benieuwd naar de verfilming van Stromboli.
Verschillende boeken gelezen oa de eetclub en nieuwe buren, maar nog geen verfilming gezien.
Spannend…..!
Ben benieuwd naar zowel het boek als de film. Spannend!
Wat zou ik graag dit boek lezen en ook de film zien. Saskia Noort is een van mijn favoriete schrijfsters. Graag doe ik dus mee met deze winactie.
Prachtig(e) boek(en) … hou ik van en dan de verfilming – dat zou een super avond worden !
Met mijn dochter , en de eetclub is mijn favoriet
heel nieuwsgierig omdat deze film zowel 4 als 2 sterren krijgt. Dus heel belangrijk hoe je er naar wil kijk
Heel nieuwsgierig naar deze film omdat hij zowel 4 als 2 sterren krijgt inde nationale kranten. Hoe gaan wij (vriendin) er naar kijken?
Gave winactie, ik doe graag mee. Ik zou graag met mijn moeder naar deze film willen. Wij zijn beide groot fan van Saskia Noort. Wij hebben samen ook de film De Eetclub gezien en deze is zeker favoriet! Maar wie weet veranderd dit als we Stromboli mogen gaan zien in de bioscoop. Duimen maar
Heel graag! Lijkt mij erg leuk!
De eetclub is favoriet.
Geweldig boek! Wil dit heel graag op het witte doek gaan bekijken.
Wow met m’n lieve schoonzusje ! Ze kan wel n oppepper gebruiken!
Met mijn collega en vriendin Reyhan omdat we het er laatst al over hadden dat het veel te lang geleden is dat we samen naar de bioscoop zijn geweest.
Het boek gelezen. Ik ben heel benieuwd naar de film.
Het boek zou ik graag lezen en daarna aan mijn moeder doorgeven.
Lijkt me een bijzonder verhaal om te lezen en vertaald te zien naar het scherm. Doe graag mee.