In elke Zin: win-pagina’s vol fijne cadeaus. Zomaar, speciaal voor jou. Selecteer in onderstaand formulier je favoriet. Vul je gegevens in (voor 22 juni) en voilà: je maakt kans. Kan je niet kiezen? Dan vul je toch gewoon 2 prijzen in? Onze abonnees kunnen ook nog per keer twee extra prijzen in het abonneevak aanvinken. Heb je problemen met het formulier? Stuur een mailtje naar redactie@zin.nl en wij lossen het voor je op.
Klik hier om dit alsnog toe te laten
Klein is de kans nee heb je ja kun je wat winnen
Die pick-up, F-A-N-T-A-S-T-I-S-C-H! Met een kapotte platenspeler thuis en een stapel good old Soul LP’s in de kast, zou dit een avondje dansen worden in de huiskamer.
Yes, 73 jaar en voor het eerst iets gewonnen, de koffiecups!
Is het brutaal als ik weer mee doe?
En dan…dan prachtige ovale klassieke horloge , zo mooi
Prachtig retro die platenspeler. Wie weet…..!! En om maar in muzieksferen te blijven…Sony speaker ook geweldig!! Surprise surprise …. ! Taupe lijkt me erg mooi , maar ook de andere !!
Schitterende actie, ik loot echt onwijs graag mee!!
Toch maar weer proberen, ook al voelt het zo langzamerhand een beetje als ‘gokken’.
Zin in Zin…. simmer of love . Ik koop vaak losse nummers, heerlijk om zo bladen te lezen die leuk en informatief zijn. In de zon en ontspannen maarrrr
Lastig….op vakantie….Zin meegenomen!
Abonneenummer niet bij me, ligt in prullenbak thuis
Precies de goede maat om
mee op reis te nemen!
Tijdje geleden prachtige vaas gewonnen. Heel blij mee.
een prijs met een solide sound 😉
Ik ook niet maar ben geduldig!!
Nog nooit iets gewonnen, ik ben benieuwd!